| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce faceți cu timpul vostru liber? Și cat aveți?

2 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Am mult timp liber, sunt in vacanta, nu fac mai nimic, stau pe acasa cam toata ziua.

| Ionatto a răspuns:

Avand in vedere ca am terminat clasa a 12-a, am luat si bac-ul, acum trebuie sa ma mai ocup cu admiterea la facultate. Deci am o gramada timp liber, gen toata ziua. Deseori ma uit la podcast-uri si seriale (iti recomand intreshow-uri sau cinestiece) si cand mai am chef citesc, fac workout si ies pe afara cu prietenii. De obicei incerc sa nu las sa treaca o zi fara sa fac macar un lucru productiv gen sa citesc 20-30 de pagini dintr-o carte sau sa ard macar 300kcal.