| pithicot a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber?big grin...eu chiar numai stiu ce sa fac... m-am plictisit si de pc;(.

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Poi...iti zic cum am petrecut/petrec mica vacanta de 4 zile.
Joi am stat pe la vecina mea, am mai invatat...
Ieri{vineri} a venit o prietena pe la mine, am facut poze in diferite costumatii/pozitiilaughing, faceam misto de prieteni, ce mai... a fost superba ziua de ieri:X. Puteam sa mergem in oras sa ne intalnim cu niste prieteni, dar am refuzat ca nu-mi statea parullaughing)
Azi{sambata} voi invata pentru teza la roamana si in general pentru ce trebuie sa invatahee hee...si voi mai face o mancarica speciala, inca nu m-am hotaratbig grin
Maine{duminica} daca vine prietenul meu in oras{sta in afara orasului meusad } probabil voi iesi cu el:X. Daca nu, imi este dator un prieten cu "o bere"laughing, a fost ziua lui ieri si m-a invitat in oras, oricum maine e obligatoriu sa ies sa-mi aerisesc neuroniihee hee.Aaaa.si maine dimineata probabil voi merge la inmormantarea unei bunici a unei prietene, oricum daca ma duc acolo nu se va lasa cu lacrimi ca fata respectiva m-a sunat aseara si era mai fericita ca minehee hee

Bafta. Sper sa-ti fi dat cateva ideiwinking

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai vizitez bibloteca, ma mai plimb prin parc sau asa aiurea prin oras ca sa descopar scurtaturi la drumurile pe care umblu desbig grin

| Vizitiul a răspuns:

Alerg, citesc, merg cu amicii la suc (vorba vine). Tot la pc, dar iesiti si voi afara sa va oxigentati creierul corespunzator. Pc-ul dauneaza grav sanatatii!

| baru a răspuns:

Eu fac sport Este bine ca si tu sa faci Sportul anobileaza Vei cunoaste un alt fel de oameni Eu am dat un exemplu Daca nu-ti place i-ti dau altul Pa

| hugo a răspuns:

. just. a. tear.: cu siguranta ideea cu inmormantarea este o idee grozavalaughing!
Ca si baiat ies la basket, prieteni noi, aer curat, competitie si in acelasi timp o placere!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi pe-afara. Sigur vei gasi ceva de facut happy. Daca nu, poti citi o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, ies afara la aer, imi gasesc de ocupatie prin casa, citesc reviste, mai merg in vizita la surorile mele...Asta cand am timp liber, de obicei ajung tarziu acasa cand ies de la servici si nici nu stiu cand trece ziua cat sunt acasahee hee