| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Jucati ceva, ce jocuri jucati?

Răspuns Câştigător
| loveiseverything a răspuns:

Cand am citit asta "pititea, sticluta cu otrava" era sa cad de pe scaun de ras : ))).Eu presupun ca ArcAngella e prea mare pentru astfel de jocuri, gresesc cumva?
Si raspunsul la intrebare: Eu zic sa citesti carti, niste exemple ar fi :Torturati-l pe artist de Joey Goebel, O mie de farame de James Frey,Chirurgul de Tess Gerritsen,Zece negrii mititei de Agatha Christie etc. Sa vizionezi niste seriale tonguerison Break, Dexter,Breaking Bad, White collar, Supernatural etc.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma joc la ps3 need for speed hot pursuit sau call of duty black ops ori stau pe TPU si raspund la intrebari.

| SamSon a răspuns:

In timpul liber joc fotbal, tenis sau innot. Uneori ma joc Cs, Conquiztador, ascult muzica si pe Tpu.Ro

| Nymphetamine a răspuns:

In timpul liber cel mai mult citesc, desenez, stau pe TPU sau ies cu prietenele.De jucat, nu ma joc decat Conquiztador. happy

| Bloody7777 a răspuns:

Ma uit la episoade din pocket monsters sau innot
da-mi funda

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Diablo II

| ShoFan a răspuns:

Depinde... Daca vreau sa ma relaxez stau in pat. Eu de obicei ma plimb. Si daca sunt activ ma joc cu prietenii mei fotbal sau alte sporturi. Un joc captivant pe care il poti juca in casa ar fi Monopoly. Am jucat acest joc 3 ore fara sa ma plictisesc. S-au ai putea incerca "Circuite Electronice". Daca vrei jocuri de logica poti juca Remi sau Sah. Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma plictisesc, n-am ce juca, multe jocuri is yawn, iar pe afara e groaznic ma plictisesc si mai tarehee hee.

| Archy37 a răspuns:

Nfs undercover, hot pursuit ))))))))))))))

| foca_3903 a răspuns:

Grepolis.u?

| ana19anamaria_5941 a răspuns:

Iesi si tu afara cu prietenii ai si jucativa ceva:pititea, sticluta cu otrava sau plimbati-va cu rolele bicicletele...Sau in zi de vara la o piscina. funda?