| sebyse a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber pe internet

p.s. daca va jucati trimitetimi numele jocului plzz

Răspuns Câştigător
| TaviCompany a răspuns:

Mane joacate si iti spun eu ce! Farming simulator 2013! Metin2 Osiris, gta tokyo drift,, nfs world,, mortal kombat, metin2 lunaris,, metin2 tim,, metin2 fun,, euro truk simulator,, ffarming 2011,, baga id octavyan_drift_king iti mai zic eu jocuriwinking
FUNDAA!

4 răspunsuri:
| AlexCătălin21 a răspuns:

YT,Google +,TPU,Wikipedia, Slender, GTA V, Fifa 13, Fifa Manager 13, NFS Most Wanted, etc...

| Motanime a răspuns:

Nu juca metin orice ai face~! Dupa nu te mai poti abtine sa joci mai bine stai la un tv si gata!

| sebyse explică (pentru Motanime):

Iti zic metinul nmi ace de si am incercat in 4 orie l-am sters

| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

Pai ascult www.radiomafia.ro si joc jocuri free to play pe steam sau scriu review-uri la jocuri jucate si terminat( vreau sa imi fac un site cu asta ) daca te intereseaza da add la black_bunny_96@yahoo.com. Ca jocuri joc crossfire europe, metin2, world of warcraft, james bond blood stone si multe altele spune-mi ce gen de jocuri vrei si iti spun