| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti in timpul vostru liber?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ies cu prietenii, citesc, ascult muzica sau stau pe net.

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ascult muzica, citesc carti interesante, ma plimb prin oras, stau la pc, comunic cu prietenii, vizitez diverse obiective turistice ale orasului etc.

| cornel a răspuns:

Ascult muzica

stau la tv

| Reinkaos a răspuns:

Pai eu unul ma relaxez, ascult muzica, ma joc, ies cu prietenii la o bere, joc un tennis.se pot face multe lucruri in timpul liber tongue

| JustMe_2928 a răspuns:

Eu stau la pc sau ma duc afara cu fete si ne plimbam cu rolele sau bicicleta

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Eu intru pe TPU si aici imi gasesc ce sa fac dar cite o data ma plictisesc enorm...

| smileysmiley a răspuns:

Multe happy
Marea majoritate
-calculator
-televizor
-iesit afara
- cateodata mai scriu nitel din temele de vacanta ...si mai citesc happy

Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu prefer sa ma uit la filme, la multe filme laughing sa citesc, mi-as dori sa fac fotografii dar nu mai am aparat foto sad si uneori ma dau cu bicicleta si joc tenis.