| Anonimul674 a întrebat:

Voi ce faceti sa treaca timpul mai repede?

10 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca astepti o data calendaristica pentru a uita cat de greu trece trimpul trebuie sa iti gasesti de lucru. Dupa cum vine si vorba aia "Omul cand nu are de lucru,isi face" ocupate cu desenat,jucat pe pc, pe afara, la tv. Joaca carti, remi, monopoly cu pretenii

| maria999 a răspuns:

Eu ascult muzica, ma uit la filme, ies prin oras, ma uit la televizor, dar cel mai mult timp il pierd vorbind la telefon.

| TheAce a răspuns:

Eu incerc sa ma bucur de fiecare clipa si recomand asta tuturor. Sport de 2 ori pe zi pentru auto-disciplina, macar 2 carti de citit pe saptamana precum si gasirea unui hobby creativ, care sa te tina in prizahappy.

| Jipa95 a răspuns:

Pe NFS World, cs, muzica, filme, etcwinking

| kar1GaNNN a răspuns:

Mergem la fotbal.

| Sociopat a răspuns:

Ma uit la un serial

| DanielPH a răspuns:

Pai ai putea sa te joci cate ceva, si iti voi da si niste exemple :
Daca stai la sat : Iesi pe afara la un fotbal.
O plimbare prin padure/campie/livada nu strica.
Ai putea sa muncesti, sa faci curat in curte/casa
Sa citesti sau sa scrii.

Daca stai la oras :

Te duci si bei un suc ceva apoi te duci in parc.
Stai cu gasca de vorba.
Mergi prin magazine sau targuri

Daca stai mai mult prin casa:

Te joci la PC niste jocuri multiplayer.
Joci carti.
Dormi.

Bafta!

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Jucam Dota2

| CristofanMarian1999 a răspuns:

Cs pe piatra.gajik.net big grin laughing)

| wangbt a răspuns:

-filme
-muzica