| rapp2020 a întrebat:

Voi ce faceti vara asta?happy cum o sa va distrati voi:d

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Salut.
Eu vara asta am de gând să mă dau pe skate până îmi vor cădea picioarele.

| Gufiii a răspuns:

Invatand pentru clasa a 8astraight face

| ピンク a răspuns:

Iooii... pe mine ma trimite maica-mea intr-o tabara de actorie din America. Mi-e frica sa merg cu avionul! Tu ce vei face vara asta?

| adorciocolata a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic. Inca nu m-am hotarat. Deocamdata, trebuie sa invat pentru examene. Dupa acestea, voi face lucrurile obisnuite: ies cu prietenii, stau pe TPU, citesc etc. Mi-as dori ca dupa examene si dupa inscrierea la liceu sa plec undeva (imi place foarte mult sa calatoresc). Dar, nu stiu ce sa zic. Nu ma pot pronunta. Oricum, sunt destul de ocupata in aceasta vacanta.

| Mikiee a răspuns:

Merg la rhcpppp [ red hot chilli peppers ] si frec menta cu prietenii

| rapp2020 explică:

Eu inca nu stiu...

| Ðida a răspuns:

Nu stiu. Nu imi fac planuri ca sa nu am o dezamagire.

| ChiyoTheo a răspuns:

Cu prietenii afara happy

| Rollwo a răspuns:

EU varaaa nu dormm!; x

| Karatte a răspuns:

Pai... eu voi merge in Germania la Europa Park, Londra, i Italia la Rimini si la Roma...