| bogdana_florea a întrebat:

Voi ce jocuri de societate mai jucati cu prietenii? Avem catan si monopoly dar as vrea si ceva mai interesant. Am mai jucat si activity, dar nu mi s-a parut cine stie ce.

3 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Saboteour,trebuie sa faci drumuri intr-o mina, e mai compicat sau Activity unde iti da diferite cuvinte pe care trebuie sa le desenezi, mimezi sau sa vorbesti despre ele ca cealalta persoana sa ghiceasca despre ce e vorba, aduni puncte si trebuie sa ajungi la finish.
Ambele jocuri sunt bune, recomand Activity 100% oricand pentru grupuri de prieteni, dar versiunea normala ca mai e una 18+ laughing

| StrongHeart a răspuns:

Acum am citit ca ai mai jucat activity, nu stiu, mie mi-a placut, cand joci pe echipe e mai interesant.