| abazamaria a întrebat:

Voi ce povesti cu Bloody Mary stiti?

Răspuns Câştigător
| kitty_4375 a răspuns:

Eu stiu ca era o fata care in noaptea nuntii ei sotul ei a injunghiat-o in timp ce dansau impreuna. de aceea ''apare'' in oglinda in rochie de mireasa si plina de sange

2 răspunsuri:
| abazamaria explică:

Si eu mai stiu niste povesti

| abazamaria explică:

Mai stiu ca Mary era foarte bolnava si i-au legat un clopotel de mana si au pus-o intr-un sicriu (au ingripat-o de vie). Si dimineata au gasit clopotelul pe jos si nu avea unghii pentru ca zgariase capacul sicriului si unghiile au ramas in el. (mama mi-a spus povestea asta)