| GreenBubbleLove a întrebat:

Voi ce va-ti planuit sa faceti in vacanta de vara?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau acasa mai merg cu trailerul cand ma cheama firma si tot asa.

| PinkDea a răspuns:

Sa stau pe forum pe TPU si sa ma distrez cu prietenii

| mistikk a răspuns:

O sa profit de vara asta si o sa o peterec cu colegii mei :X adica fostii...crying

| MihaelaDart a răspuns:

De obicei nu-mi fac planuri, pentru ca nu se realizeaza, vor veni ele de la sine.

| ことみ a răspuns:

Am sa invat mai invat japoneza, am sa ma uit la Bleach, Naruto si Naruto Shippuden, am sa merg la bunici, la strand, am sa invat multe melodii, am sa ies afara. Imi gasesc eu de lucru! Tu ce vrei sa faci?

| Deleb a răspuns:

Cum zice @Mixela happy

| Biiiiiia a răspuns:

Pai am planuit cu gasca sa mergem la mare prima parte a verii, de fapt pana pe 21-22 iulie, sa ne distram, apoi poate si un job pana la sfarsitul veriithinking
La partea cu job-ul inca ma mai gandesc happy.
Tu?