| sabinaelena a întrebat:

Voi ce vreti sa primiti cadou de Craciun? Ce vreti sa ca aduca Mosu'?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu vreau sa imi aduca nimic.
Vreau sa am pace, liniste si sanatate si putere pentru noul an ce va sa vie.Bafta! :* >big grin

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

1) mosu nu exista
2) nu este vorba despre ce vreau, ci despre ce merit si de cati au parintii mei ca sa imi ia respectivul cadou!

Stefan
| Stefan a răspuns:

De craciun si apoi de ziua mea, care este pe 27 decembrie, as dori sa primesc o felicitare, un buchet de flori, prin care sa simt caldura si dragostea celor dragi.

| pwp a răspuns:

Al 2-lea volum din the vampire diaries love struck

| Meryem027 a răspuns:

Sanatate si fericire. big grin Atat...

| IlegalSmile a răspuns:

Pai cadoul pe care vreau sal primesc e multa sanatate si fericire asta e cel mai de pret cadou tongue :X

| FaraNume_7993 a răspuns:

Multa sanatate si fericirehappy

| rRAzvANn a răspuns:

Un ps3, monitor 22 inch fullhd, si pe

| roxymaria a răspuns:

Sanatate ca e mai buna decat toate!

| LordJohn a răspuns:

Sanatate! Si poate un ceas de firma.

| loL_7570 a răspuns:

Un prieten si poate o excursie la munte

:X