| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca wrestlingul e adevarat? eu cred ca da voi ce credeti

Răspuns Câştigător
| Ion_Florin_1978 a răspuns:

Da cred ca este adevarat

| Rebecutza999 a răspuns (pentru Ion_Florin_1978):

Ma uite aici ca nu-i adevarat pumni sunt la 2*3 mm de fata sau partea oponentului
B. salteau are arcuri
C. scaunele si chestilea alea sunt facute din spuma
http://www.youtube.com/watch?v=lAQhGYhCJRM&feature=related

17 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Interesant e faptul ca wrestlingul amator e pe bune, in timp ce cel 'profesionist' e fake big grin
Eu ma intreb cum se fac trucarile in federatiile cu wrestling violent, gen czw.

| Barney a răspuns:

Nu este, totul este regizat. Ei sunt doar niste actori bine antrenati care se lupta. Ca intr-un film de actiune.

Uite :
http://www.youtube.com/watch?v=9VHGSXyUqqc

| AlleSeniorita a răspuns:

Nuuuuuu laughing

| ZOZOKid a răspuns:

Nu are cum sa fie real. Gandeste-te ca eu am vazut faze de wrestling in care un luptator isi lovea oponentul cu scaunul in cap si acesta nu patea nimic desi, vezi doamne, ii curgea sange din cap. Or in realitate ala trebuia sa fie mort sau cel putin in coma.

| davidtm a răspuns:

Nu fratelaughing)

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Fratilor eu tot cred ca wrestlingul e adevarat acum probabil voi veti spune ca am intre 7 si 10 ani dar nu am am 15 aproape 16 ani asta e fiecare cu parerea lor

| NuDauFunda a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

E lucru cunoscut faptul ca wrestlingul e regizat, nu e ca si cand asa am presupune noi.

| Barney a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Sunt si unele lucruri reale, sunt accidente cauze de neatintie. Dar in rest totul este trucaj, probabil ca tot o sa stai cu gandu ca e adevarat. Dar e cam aiurea la 15 ani sa crezi ca wrestlingul este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Loviturile si cazaturile sunt reale, dar sunt scriptate in mare parte.

| mayweather01 a răspuns:

E dovedit ca nu e adevarat! asta e o intre bare aiurea normal ca nu e adevarat happy

| Boss_Cornel_1991 a răspuns:

Da eu zic ca e adevarat si am fost la un show in primul rand si e adevarat si eram cu verisoral meu

| Boss_Cornel_1991 a răspuns:

Ba nu intelegi e adevarat m-am dus la un show si am vazut totu cu ochi mei

| BebeZeu a răspuns:

Este Un Mare Trucaj.

| Ion_Florin_1978 a răspuns:

Nue adevarat sunt niste actori profesionisti