| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

Voi credeti in horoscop? Daca da de ce?happy

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Nu cred in horoscop, pentru ca de multe ori se intampla sa nu mi se potriveasca! cati oameni sunt in zodia mea...crezi ca la totsi se potriveste? nu.Si in primul rand numai Dumnezeu poate face preziceri adevarate.

15 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu cred, dar il citesc uneori de curiozitate si daca imi spune ceva de bine parca ma bucura putin.

| Razvan a răspuns:

Nu.Sunt gogosele de tufawinking

| LuS[z] a răspuns:

Chestia e ca de multe ori sa intampla cum scrie daca il citesc dar in general nu cred

| lilboutique a răspuns:

Nu prea. dar mi s-a intamplat sa fie adevarat ce scrie acolohee hee

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu cred in caracteristicile generale specifice fiecarei zodii, ci nu in horoscopul de zi cu zi. e absurd!

| DeeDee28 a răspuns:

Sincer, nu prea. Mai este cate ceva care e adevarat in tot ce spune insa majoritatea lucrurilor sunt chiar opuse a ceea ce mi se intampla.

| ForteGames a răspuns:

Eu nu cred in horoscop, eu cred in D-zeu si in mine! nu in hanele de pe mine tongue happy

| ForteGames a răspuns:

Norocul si-l mai face si omu!

| f a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic...imi place ca au dreptate avandu-ma pe mine in vedere, dar sa fim seriosi! sunt atia in fiecare zodie...chiar crezi ca li se intampla tuturor acelasi lucru?! NUtonguebig grin.

| Anelise_2071 a răspuns:

Eu nu prea cred in horoscop, mi se pare doar o superstitiehappy.

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Nu cred dar uneorin se intampla si asta se numeste "destin " nu "horoscop"hee hee

| No.More.Sorrow.:) a răspuns:

A mai fost postata intrebarea acesta de cel putin 2 ori straight face. Chiar va e atat de lene sa dati un search amarat?!raised eyebrows

| claudia_5323 a răspuns:

Da credbig grin

in general citesc horoscopul seara p net

j a doua zi e asa cum mi-a zis horoscopulhappy

| gemeni6226 a răspuns:

Nu cred in horoscop dar ma distrez citindu-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru ca ceea ce zic astea la TV, mi se intampla.