| PAI2 a întrebat:

Voi credeti in sfarsitul lumii pe 21.12. 2012?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Nu laughing Este doar o inventie a oamenilor care nu au ce face si se plictisisesc si atunci nah..sa faca si ei ceva.Iti zic eu o sa prindem si Craciunul asta o sa vezi. oh go on
Scrie in Biblie ca nici ingerii, nici Fiul nu pot stii cand va veni sfarsitul doar Dumnezeu, Tatal.
Sper ca te-am lamurit happy

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt foarte sigur ca nu o sa vina.

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu, e o mare gluma proasta.

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Nu, eu nu cred ca in 21.12. 2012 va veni sfarsitul lumii,.

| Never4ever a răspuns:

Nuu.

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

Nu, in nici-un caz! Pe bune? Adica. au mai fost o gramada de indivizi care au mai spus asta (in trecut), si uite suntem in viata.

| XxRoByXx0O a răspuns:

Fratilor sa lamurim odata pentru totdeauna... Chiar daca babele isi taie porcii si gainile ca vai draga vine apocalipsa, acest subiect este unul creat in scop bussines fiind unii care isi doresc sa vanda cat mai mult inainte de sarbatori. Sfarsitul lumii nu il poate ghici nimeni. Si daca vine ce il astepti cu prajituri si lapte ca pe Mosu? laughing

| robertdutu2000 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie.