| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in sirene? Multi zic ca nu exista dar parerea mea este ca trebuie sa fi fost ceva de la care sa plece povestea cu sirenele.Si in plus am vazut cu totii acele poze cu fosile de sirenahappyimi da cineva dreptate?

12 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Intradevar au existat sirene dar asta a fost acum mult timp oricum nimeni nu stie ceva sigur fiecare este cu parerea lui si eu am vazut img cu fosile pot spune ca sunt de dreptul infricosatoare de adevarate vezi ce mai afli bafta

| Cretaker a răspuns:

Nu cred in sirene, dar cred ca acolo, in adancuri... exista Cthulhu, si asteapta.

| Pho3nix a răspuns:

Bunica-mea este sirena. Inoata in dunare.

Lasand gluma la o parte, eu nu cred ca au existat sirene sau ca exista.

| Ponk a răspuns:

Vai...Sirene rolling on the floor nu cred in sirene.In + cred in spirite sunt patit :-s

| Emmeii a răspuns:

Probabil ca au existat.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca au existat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista sirene si acele fosile au fost cu siguranta ale unui mamifer marin disparut de fff mult timp sau poate care a avut o mutatie genetica... s-a d ezbatut mult problema asta(am vazut si un reportaj)si nu s-a ajuns la nici o concluzie, cu exceptia ca NU EXISTA SIRENE!

| nicol_3839 a răspuns:

Pai exista vrajitoare dae eu am un colier de la una si oricum sa stiti ca inainte can murea un om sau o sirena sa zicem se ingropau oriunde apropo eu am gasit un chelete cam ciudar in curtea mea dar n-am banuit nimic
coada parea ca de peste dar partea de sus de om decii poate au fost sirene si oricum familia mea a trait aici de mai mult de 100 de generatii si e posibil dar sirenenelor de creste coada cam la 16 ani

| Ilie_Sorina_1998 a răspuns:

Da eu cred in sirene am vazut o reportaj cu cu un pui de sirena adevarathttp://www.220.ro/animale/Pui-De-Sirena-Adevarat/iAXAeRy6L5/

| Ilie_Sorina_1998 a răspuns:

Am trimis un alt video mi pare rau uite reportajul bunhttp://www.lovendal.ro/......-decideti/