| Tempest75 a întrebat:

Voi cum gasiti activitati la care sa mergeti? Nu sunt genul foarte social insa as vrea sa ma implic in activitati, mai ales in weekenduri. Activitati in care sa intalnesti oameni noi etc, nu genul de activitati pe care le planuiesti cu prietenii tai.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă în tabere...dar n-am fost niciodată ca să îți pot povesti cum e.

| beeaify a răspuns:

Nici eu nu sunt genul sociabil, insa imi caut mereu ceva de facut. De exemplu, pe mine ma pasioneaza astronomia/astrofizica. Sunt multe informatii si daca ai mult timp merita. Eu, din pacate, nu prea am timp sad
Sper ca te am ajutat, wish you well!