| ale3xX1 a întrebat:

Voi cum iubiti matematica pentru ca eu nu prea ma pricep...si as vrea sa stiu cam cum invatati la aceasta materie... dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Eu in scoala tot cu 5 la aproape toate materiile. doar ca sa trec clasa ma interesa.dar la matematica eram mai bun ca la desen.mie matematica mi se pare usoara.e vorba doar de logica dupa mine.la romana eram dezastru.nu stiam sa explic de ce e asa nu de ce nu e asa :p stiam doar sa fac niste compuneri excelente asa precum spuneam matematica e usoara daca gandesti logicwinking bafta la scoalawinking

4 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Nu stiu, pur si simplu imi place. Doar la matematica, informatica si fizica invat. Doar astea imi plac, cand faceam romana gandeam "De ce naiba se face romana la scoala, cu ce ma ajuta sa stiu ce functie sintactica blh blah"

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Eu iubesc matematica, ca pe nicolae puta adica guta. nu ma pricep la aceasta materie inutila de felul ei, si invat cu un mare NU in fata cuvantului INVAT. Temele le copiez de la colegi in pauza sau pe mess, la teste am metode originale de copiere XD

| Papadiee a răspuns:

Nici eu nu prea iubesc matematica, dar eu invat foarte simplu ma inchid in camera imi pun castile in urechi ascult muzica si in timpul acesta invat happy. Imi intra in cap mai usor asa, toti zic ca nu e bine cum invat dar asta e, numai asa imi intra in caphappy sper sa te ajute cu ceva Pa Pahappy!

| ale3xX1 explică:

Trebuie neaparat sa-mi placa matematica ca sa si stiu?