| FloriiDirectioner a întrebat:

Voi cum va petreceti timpul liber?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau pe internet, tv, ps3, ies cu lumea afara.

| Artemisia a răspuns:

Buna.
Eu in timpul liber citesc, ies afara, fac plimbari cu bicicleta, imi place sa fac poze, desenez, ma uit la TV sau stau la PC.
Momentan cand am timp urmaresc serialul House MD si joc IMVU.
Am si o pisica de care trebuie sa am grija ca e mai nazdravana laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FoarteLetargic a răspuns:

Merg la fotbal

| IlegalSmile a răspuns:

Heii...

pai...
-jucandu'ma pe net
-metin,imvu, ourworld...
-stand pe TPU
-vorbesc pe mess
-merg la bazin [cand e cald laughing]
-cant
-dansez
-ma distrez cu prietenii
-ma plimb pe centru, in padure la zoo
-Tv
-...

Dar tu cum iti petreci timpul liber big grin

O zi buna!

| Danyel a răspuns:

Calculator,fotbal,innot,bicicleta,dorm.

| DianaScorpio a răspuns:

Copy/paste la raspunsul meu de la o intrebare aproape identica:

Te poti uita la un documentar, la ceva ce iti place la tv, poti sa stai pe internet, sa vorbesti la telefon sau pe internet cu un/o prieten/a, sa chemi pe cineva sa iasa cu tine sa va plimbati, sa faci treaba in casa (gatit, spalat, maturat, etc), sa faci suplimentar ceva la o materie de la scoala, sa citesti, sa faci sport, sa asculti muzica, sa pictezi, etc. Poti face foarte multe lucruri in timpul liber.

| 211wasgnij a răspuns:

Ascult muzica, citesc o carte, rezolv sudoku de dificultate medie sau mare, mai intru din cand in cand pe TPU, daca e vreme cald si soare afara stau la plaja cu o carte in mana si cu o blonda, bruneta sau roscata(vb de bere sa nu fiu prost inteles!) alaturi care are rolul sa-mi astampere setea.

| COлℋышкО a răspuns:

Buna!
noi cintam, dansam, desenam si chiar beodam.
ascultam muzica...
preparam diferite bucate'.e distractiv'.
citim o carte'.
vizionam TV'.
si multe alte chestii'.pa

| DothGirl a răspuns:

eu in timpul liber ies cu prietenii pe afara, avemnoi un loc cu rau cu gradina si acolo ne-am amenajat tot am pus flori, legume etc. Acasa ma joc pe PC pe stardoll, hi5, the sims 3 /2, uneori mai ies cu mama la cumparaturi prin oras. Ma duc la pisicile mele care sunt proaspat venite pe lume si ma joc cu ele. Citesc, cant, dansez, ascult muzica, mai fac vreo tema-doua, stau pe mess si pe skype, ma joc concuiztador, ma machiez si fac curat. sunt multe lucruri care le fac in timpul liber!

| Michy_1562 a răspuns:

Orice in afara sa staulaughing