| silvipisicutza a întrebat:

Voi in ce culori v-ati impodobit bradul?

12 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

În toate culorile.
E cam curcubeu, dar arată frumos!

| SAMM0603 a răspuns:

Bradut alb artificial. Impodobit cu beteala verde, mov, aurie, albastru si roz, multe bloduri de craciun in diferite culori, luminite si cateva dulciuri. (au mai ramas cateva whistling )

| Lory_1630 a răspuns:

Beteala rosie si albastra, globuri de mai multe culori, dar in principiu rosu, albastru si alb.

| georgiana1316 a răspuns:

Auriu cu rosu

| BluishAngel a răspuns:

Cu beteala si globuri albastre si argintii :X plus instalatie de beculete albastre si ingerasi aurii.Arata minunat! happy

| FemeiaPisică a răspuns:

Rosu si argintiu, tu?

| silvipisicutza explică:

Eu, in albastru si argintiu.

| мızυκı a răspuns:

Abia-l cumpăr mâine...

| luizalulu23 a răspuns:

In argintiu si auriu.chiar daca ti se pare ca nu ar da bine, chiar e foarte frumos, cu beteala argintie si cu globuri maribig grin
tu?

| Alessssia a răspuns:

Albastru și auriu.

| Lorynna a răspuns:

Albastru rosu si cateva globulete roz big grin

| Roxuu a răspuns:

Nu l-am împodobit încă. :d