| Diana498 a întrebat:

Voi jucati stardoll? O luna mi-a placut ff mult dar acum ma cam plictisesc...
Lucruri gratis noi imi puteti spune?

Răspuns Câştigător
| PunkyA a răspuns:

Www.stardollfanatic.blogspot.com

www.underneathstardoll.blogspot.com

Aceste 2 bloguri te tin la curent cu toate obictele si hainele gratis care apar:*

Sii da! Joc Stardoll! E un joc idiot, dar imi place:))

4 răspunsuri:
| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Pai stiu si eu siteul da' nu ma joc.[varameah]big grin...si din cate am vazut se km plikk si eah trebuie sa ia multi bani ca sa ti comperi haine. daca iti faci cont in rest fiecare ca gustrurile lui funda?:*happy

| Saya_1767 a răspuns:

Poti incerca pe Ladypopular.com
I-dressup.com
Girlsense.com
Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe stardoll din 2007 si am peste 4500 de starpoints si m-am facut superstar de 20 de orilove struck:X:X madalina_espino(nickname)