| larya234 a întrebat:

Voi mergeti pe 15 la scoala (Sambata)? Ca asa am auzit de la unii.Voi ce ziceti?-Funda kiss

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici sa ma bata si nu ma duc.

| Irina117 a răspuns:

Nu, incepem scoala pe 17, festivitatea e tot pe 17.

| CautNume a răspuns:

Nu, merg luni.

| Mikyyela a răspuns:

Nu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele scoli poate merg, pentru ca asa a anuntat ministerul, dar cele mai multe au deschiderea luni. Si eu incep luni la zece. Cel mai sigur e sa iti suni diriginta sa o intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca fetivitatea e pe 15 iar din 17 incepem ore normale. laughing

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Nu, festivitatea este tot luni.

| teotaur a răspuns:

Festivitatea e pe 15 adica sambata dar nu trebuie sa te duci neaparat, eu nu ma duc...

| catalin_8409 a răspuns:

Aha...dracu se duce sambata la scoala, dupa ce ca nu o sa mai avem 2saptamani la primavara(de paste) aia mai trebuie sa merg sambata la scoala...

| TEDYTED a răspuns:

Exact pe 17

| AndraBrr a răspuns:

Nuu...incepem pe 17 incepen scoala deoarece cadrele didactice care se ocupa cu clasa 0 nu erau inca pregatiti happy si festivitatea de deschidere e tot luni (pe 17) ma bucur ca te-am ajutat big grin

| Andreeadeeadeeadeea a răspuns:

Scoala incepe pe 17 iar festivitatea de dechidere e tot pe 17 adica luni.

| girlnoemi a răspuns:

EU si frati mei si toata lupea pe care o stiu eu merge luni adica (17 septembrie) si de unde sunt eu nu am azit ca pe 15 e festivitateahappy

| racesking a răspuns:

Toti, in afara de privati, incepem in 17