| Ancuta7878 a întrebat:

Voi nu credeti ca " Madalina Manole " nu se poate odhini in pace? Doar din cauza parintilor ei care tot insista ca sotul Madalinei ar fi vinovat de moarte ei. Si din cauza sotului care nu ii lasa pe parintii Madalinei sa iti viziteze nepotul. Au ramas raspunsuri care au mers cu ea in sus. straight face

Răspuns Câştigător
| Rush a răspuns:

Este doar o cearta idioata, @iuo vorbesti prostii, si nu se odihneste ca o tot ****ti voi la cap

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand Madalina nu are cum sa aiba odihna, asta pentru ca a ales sa impotriveasca Cerului si si-a luat singura viata.
Cearta dintre parintii ei si ginere este impinsa de interese meschine, bani, orgolii, invidie, ura ( dusmanie ) si lipsa de respect.
Lipsa de respect fata de Madalina arata de proprii parinti care se lasa exloatati de mass media si exploateaza acest subiect, nimic nu fac fara presa, doar scandal in mizerie aratand cat de mult sa inteleg eu ca din partea mea nu merita respect si stima, nu cata vreme nu da dovada de rabdare, a dovedit ca nu a invatat nimic in viata prin care a trecut.
Prin acest scandal parintii Madalinei din hartii imi dovedeste fara echivoc si incontestabil sa ma uit bine eu si altii in ce neam intram, altfel vom avea parte de astfel de tate cara fara un pic de jena terfeles prin noroaie tot ce pot, in lipsa de respect.
M aindoiec ca atunci cand traia Madalina o vizita asa de des cum face acum cu televiziunea, asa dintr-o data i s-a pus doru de nepot cand cartierele sunt pline de copii orfani, as putea crede ca banii sunt cei ce conteaza si fac vorba, doar ei fac pacea, cand sotul vaduv ramane sarac si parintii ei iau tot ce se poate, atunci cand el o sa fie umilit pace o sa fie.
Intre ei insa, doar pamantul care ne rabda pe toti o sa mai cheme din ei sa putrezeasca, apoi se vor ridica altii care vor face la fel, pacat de generatiile acestea de copii care rabda si asista.
Copilul ramane insa sa plateasca greseala acestor bunici care cred eu ar avea nevoie de un consult de specialitate psihologica ori psihiatrica, copilul ins apeste ani o sa aiba parte de toata ceasta desteptare a acestor imagini si fapte in fiecare an de la deces, o sa aiba cosmaruri.
Sa le fie rusine!

| iuo a răspuns:

In iad nu exista odihna. si vinovata este doar ea ca a facut astahappy