| Iriiiii a întrebat:

Voi pe facebook dati accept la toate persoanele sau doar la cele pe care le cunoasteti?

11 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Întâi mă uit la moaca lor să văd dacă le dau accept sau nu. Nu dau la toţi nespălaţii.

| KellyGreen a răspuns:

Sincer, dau accept la toti in afara de cei care imi suna cam dubiosi sau nu au poza de profil.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Doar cei pe care ii cunosc.

| bbxbeibiiii a răspuns:

Da, dau accept doar persoanelor pe care le cunosc.

| bombonika18 a răspuns:

Dau acc la aia pe care ii cun, sunt cu mine in liceu etc...dar nu dau la aia care arata dubios sau au nume de pitipoance/cocalari

| Cristian969 a răspuns:

De ce sa dai ''acept '' la toate persoanele pe care macar nıcı nu stıı cum arata ın realitate, ridicol.Doar prıetenıı şi/cıteodata cunoscutıı, ın rest...

| RoxyAngelPink a răspuns:

Pe care ii cunosc dar cateodata si la cei pe care nu-i cunosc...

| Shatteredx a răspuns:

La toate fetele care arata bine, de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toate laughing

| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

Teoretic doar la cele pe care le cunosc. Practic nu prea. Dar ar trebui.

| SeeNobody a răspuns:

La cele pe care le cunosc si pe cele cu care am cel putin 5 prieteni comuni. Dar intotdeauna verific fata [ poate recunosc pers. respectiva ] inainte de a face ceva.