| anonim_4396 a întrebat:

Voi unde ati vrea sa va sarbatoriti ziua de nastere? Caud idei.

6 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Acasa big grin

| arysa a răspuns:

Pentru ca urmatoarea zi de nastere e chiar majoratul m-am gandit sa-l fac intr-un club din oras sau intr-un restaurant(depinde care e mai ieftin)

| arysa a răspuns:

Sau poti sa-ti faci ziua la o pizzerie(am fost la o prietena si a fost frumos)

| Instinkt a răspuns:

Oriunde fara parinti cu dansatoare la bari:X:X multe fete si eu si cei mai buni prieteni sa fie raportu gen 20 fete si 4 baieti asta da distractie

| putzulica a răspuns:

Eu am facut-o acasa happy si a fost frumos. mai putin partea cu my friendsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa dorm
ii chiar mainehee hee