| anonim_4396 a întrebat:

Voi unde iesiti in weekend sau ce faceti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Stau acasa si plimbare prin oras 2h pe zi, apoi net sau ma joc pe consola + treburi casnice. Asa adun bani stand in casa economisind ca apoi sa imi fac alte placeri in viata masina buna, concedii si asa mai departe

15 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In ultimul timp... stau in pat, unde este cald si bine :3

| TLF92 a răspuns:

Dorm laughing), tu ce faci in weekend?

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Uite am venit la munte si am dat de aglomeratie mai mare ca acasa
Ma gandeam asa la oameni ca vin aici robot se inghesuie cum ar veni nu se relaxeaza nimeni se poarta ca in oras la munca
Adica nu stiu ce poti povesti din chestia asta

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si e motiv de plans, eu nu stiu ce e ala weekend cu prietenii de mai bine de 15 ani LOL, fi fericit ca te bucuri de viata pe deplin

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Mergi cu prieteni de acasa peste tot pai nu mai explorezi nimic numai iesi din bula ta deloc laughing
De asta mi se pare asa plictisitor sa conduci cateva ore parca e obligatie sa bei un vin fiert la munte
Mai bine faceam gratar in curte sincer
Muntele e frumos pustiu nu asa

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi se pare mai ok sa conduc gen si sa fac un gratar in varf de munte decat in curte

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

In cazul tau e vorba de monotonie facand acelasi lucru mereu, eu cum nu am experimentat asa ceva, e logic sa ma gandesc ca e ceva WOW

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Nu fac asta mereu
Uite cum mi se pare frumos de explorat muntele https://www.youtube.com/......tps?/watch
Statiunile astea cum e poiana Brasov sunt prea ca la oras sincer
Si foarte multa aglomeratie asta nu suport eu

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi place mult Brasov'ul il ador e mai fain decat sibiu, alba Iulia chiar si cluj in opinia mea, dar e chiria scumpa acolo

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Cand ma uit la orase si zone ma uit si la interlopi spagi etc
Brasov e foarte corupt sa stii iti rad mafioti in fata toti tigani
Sunt peste tot de astia da cluj sau alba si sibiu au un pic de ordine in ele nu te temi in fata nimanui acolo
Bine intrebarea era despre aglomeratie mai mult ca nu inteleg distractia asta adica muntele si aglomeratia parca nu se potrivesc

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol bro toata Romania e impanzita de tigani borati si de interlopi... asta ne e soarta ca popor, pacat de tara asta frumoasa

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Da sunt zone mai civilizate si mai proaste
Exemplu Craiova severin acolo e tara lor cutitari camatari fac ce vor
Partea asta alba cluj sibiu au unguri da sunt civilizati au o politie etc

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Sant Brasovean, cand ma intorc in tara iti fac turul orasului mai ales in poiana BV trebuie mers.

| DenqOO a răspuns:

Eu mai ies cu bicicleta, ma mai plimb prin oras, vad filme sau ies cu prietenii.

| Emaaa129865 a răspuns:

Merg la munte, mă dau pe snowboard, ies cu prietenii în oraș, acasă îmi place mult să citesc, fac diferite prăjituri și îmi petrec timpul cu familia.