| anonim_4396 a întrebat:

Voua ce va place mai mult, viata la tara sau cea de la oras?
De ce?

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Eu sunt de la tara. Imi place deoarece nu e aglomeratie, nu sunt masini ca sa nu pot sa ma plimb cu rolele, si este libertate! Aer curat, la tara...ador viata asta. Deci nu as vrea sa locuiesc la oras. Nu-mi place pentru ca nu am loc sa ma plimb cu rolele nu este libertate.aer curat...deci ma simt destul de bine la tara si ii multumesc lui Dumnezeu.

4 răspunsuri:
| enigmatica a răspuns:

Eu sunt de la oras, si pot sa-ti spun ca imi place viata de oras pentru ca imi plac oamenii fini, cu atitudine demna si tandra fata de oricine, aici ma refer la oamenii cinstiti si onesti, si nu la cei fatarnici.

| iulian154 a răspuns:

Mie-mi place veata la oras fiind ca acolo iti gasesti de lucru mai repede decat la tara

| CysS a răspuns:

Mai frumos parca e la oras. M-am obisnuit cu viata de la oras. Dar si la tara mi-ar placea, dar intr-o altfel de zona. happy

| CysS a răspuns:

Pai... viata la oras. M-am obisnuit mai mult la oras. Cu toate ca si la tara e frumos, dar nu prea ma omor sa stau acolohee hee.