| 军超好听海 a întrebat:

Voua de ce va e frica? big grin

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De pierderea celor dragi.

| Bishop a răspuns:

De injecţii whistling

| Skylerx a răspuns:

Tunete si fungere worried

| aaaa12345 a răspuns:

De dumnezeu si de profezorul de matematica

| Sἶrenἶa a răspuns:

Rechini.
sfarsitul lumii.
Dumnezeu.

| Luissa123 a răspuns:

De Dumnezeu si...de serpi

| PlanetaMinunilor a răspuns:

De Dumnezeu

| francesca89 a răspuns:

De cancer.de batranete.de camioane uiriase.

| 军超好听海 explică:

Baieti, baieti, nu vreau sa ne certam din cauza religiei.

Mie unu' mi-e frica de moarte(Adica ce e dupa), de satanisti si de gandul ca toti murim odata.

| 军超好听海 explică:

Ai dreptate NOname, am si uitat de chestia asta, cred ca la capitolul asta ne asemanam, saptamanal ma gandesc ce m-as face fara parinti, sau fara prietenii mei.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

De moarte si sa nu iau nota mica laughing

| Hohenheim a răspuns:

Ce raspunsuri triste, "De Dumnezeu".
Pe mine personal ma apasioneaza serpii dar am o mare frica de ei in acelasi timp.

| DreamAutopsy a răspuns:

De păianjeni, de spații închise,de a vorbi în public (în fața multor persoane, urăsc să țin discursuri), de întuneric (nu mi-e rușine să recunosc), de bătrânețe, de înțepăturile insectelor ș.a.m.d.

| MNIDenisa a răspuns:

De Dumnezeu si de singuratate.happy

| tabittha a răspuns:

Mi-e frica de visele/ideile celor ce ne conduc tara, caci a doua zi le si pun in practica si fac asa de fiecare data. Ca drept urmare: legi in continua schimbare. Rezultat:strazi perfecte, invatamant si sanatate la cote maxime...

| legendarul a răspuns:

De Dumnezeu... De orice frica poti scapa intr-un fel

| LoveÈℓa a răspuns:

De viitorul meu.Intodeauna ma gandesc ca trebuie sa devin cineva in viata.Nu vreau sa muncesc cu sapa ci cu mapa.Imi m-ai este frica de Dumnezeu, paianjeni si de mine insami pentru ca stiu cat de schimbat-oare pot sa fiu.

| Rosaria a răspuns:

Paianjeni, dar nu si de panza lor, inaltimi, dar nu de cadere, de moarte, dar nu de ce urmeaza dupa, de timp si de faptul ca s-ar putea termina...

| Mirceamrc a răspuns:

Frica de dumnezeu cica rolling on the floor ahahaha asta e tare dzeu nu exista prieteni buni si mie mi-e frica de hmmm de nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Dumnezeu si de profesori de la liceucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! cel mai mult, da cel mai mult mi-e frica de profa de mate! pe bune, nu glumesc! daca m-as duce la cea mai imfricosatoare casa de groaza as vedeao acolo drept moartea cu coasa! apoi am fobie la injectii, si inca mi-e frica rau de dentist laughing.

| XanderLightBow a răspuns:

Javre Turbate!
( Catei Turbati )

| virusxxx112 a răspuns:

Mi-e frica numai de DUMNEZEU in rest nu mi-e frica de nimic sa ajung in spital cu toate oasele rupte sa mor nu imi este frica de nimic.

| Alexafrumusik a răspuns:

De fantome

| streamdoll a răspuns:

Mie mi-e frica de proful de mate :-s.laughing Cica e unul rau :-s

| distrugatordany a răspuns:

De profa de franceza