| cfrtobias a întrebat:

Voua nu vi se intampla sa se actualizeze Facebook lite singur parca chiar de e magazin google play oprit?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce treaba are magazinul play? De acolo iei aplicatia, update urile nu mai au treaba. Toate aplicatiile isi fac singure update

| cfrtobias explică (pentru suntserios):

Pai are ca daca nu am activat magazin normal n-ar trebui sa isi dea update o sa verific oricum si in lite tot cere sa descarc update si cere magazin cumva poate maine rootez telefon poate galaxy apps chiar de nu folosesc are treaba cu aplicatiile