| HermioneLove a întrebat:

Voua va place melodia Ai se eu te pego?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

La inceput imi placea, dar acum o asculta toti cocalarii nespalati in autobuz, pe strada, oriunde!
Am inceput sa ma satur de ea!

14 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

E draguta, dar nu pot sa zic ca ma dau in vant dupa ea.

| Sἶrenἶa a răspuns:

No way!

| Neimportant a răspuns:

A devenit într-un timp foarte populară. Îmi place melodia, o ascult cu drag, dar o să apară alta care o s-o înlocuiască! Ai se eu te pego a fost doar aşa, de moment...

| mariacris98 a răspuns:

Mie mi se pare o melodie prosteasca si fara sens. Nu mi-a placut deloc nici cand a aparut, nu imi place nici acum si nu o sa-mi placa vreodata.

| hideaway a răspuns:

Nu. E enervanta.

| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Melodia este frumoasa, dar cuvintele sunt cam prostesti!

| MasterXXL a răspuns:

Da e faina!

| HermioneLove explică:

Mie doar foarte putin la inceput... da m-am saturat foarte repede de ea! e naspa

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Nu, acum nu-mi mai place dar imi placea

| Summoning a răspuns:

Nu,nu imi plac manelele

| Cocolinnutza a răspuns:

O porcarie.In primul rand pentru ca are un ritm de tot rasul, in al doilea rand pentru ca toti bochetarii o asculta si mi se pare ca e mai rea decat o manea...in al treilea rand pentru ca versurile sunt caraghioase si prostesti...in concluzie..nu-mi vine sa cred ca is oameni care le place tampenia aiahappy.

| eduardoo2001 a răspuns:

Ce mai intrebare tampita..Intreaba si tu altceva cum ar fi despre jocuri, muzica, filme etc.Nu daca ne place noua nu stiu ce melodie, film, joc. Deci nu mai puneti intrebari inutile i urasc pe acei Oameni care pun intrebari inutile.Si comentarile is inutile nu ma intereseaza daca va suparati..Si uite raspunsul meu: Da imi placea.Dar nu-mi mai place habar nu am de cebig grin

| HermioneLove explică (pentru eduardoo2001):

Eu sunt libera sa pun ce intrebari vreau! nu e inutil sa ceri pareri caci aproape toti fac asta! si vezi ca pe la urma si tu ai raspuns? laughing nimeni nnu a zis ca-i prosteasca si tot timpul cand pun ceva mai serios, atunci imi raspund 2-3 oameni!