| Valisha18 a întrebat:

Vreau cateva idei pentru ce as putea sa ii cumpar de Craciun prietenei mele celei mai bune. Am multe idei, insa ma gandeam sa fie ceva special, nu prea scump, de calitate. Ce mi-ati sugera?

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Sti ce ar fi foarte special?happy O poza cu voi doua intr-o ramabig grin nu-i nici scump si e foarte frumos, cred a i-ar placea thinking

2 răspunsuri:
| CrazzzyA a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi ceva specific Craciunului si inca ceva dragut pe langa. Sau daca stii ca isi doreste ceva foarte mult, ai putea sa-i faci cadou acel lucru. Chiar si ceva handmade ar fi super ok. happy