| Xchr a întrebat:

Vreau cateva programe de facut colaje.

Răspuns Câştigător
| DarkSkittles a răspuns:

Cel mai bun program este Picasa 3. Cu acest program poti derula pozele mai "elegant" (iti gaseste TOATE pozele si filmuletele din calculator ) si are un meniu de editat poze foarte "bogat", poti face si colaje pe el, ai la dispozitie mai multe optiuni de facut colaje. Iti dau un link de unde il poti downloada gratuit!
http://en.softonic.com/s/picasa-3

3 răspunsuri:
| thekillerboyka a răspuns:

Paint rolling on the floor ( asta-i pentru editare {limitata} a img) rolling on the floor

| AdeeXd a răspuns:

Pizap. aste e singurul online pe care il stiu

| maryus15 a răspuns:

Un program complex si bun este Photo Scape 3.3.0...poti sa downloadezi de pe google sau programul flash slideshow. fundabig grin