| Antogirl a întrebat:

Vreau farse faine pentru. excursie(mare)

3 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Seara te duci in timp ce ala doarme tu incerci sa ii pui spuma de ras in maini si il gadili la nas sau poti tot noaptea sa ii faci pe fata mustata sau ochelari cu crema de ghete mai poti sa o suni pe "victima" si sa zici ca esti becali sau boc da la un moment dat sa zici ca e o farsa. Sincer nu mai stiu alte farse dar poti da pe internet si sa alegi tu care iti plac. plzzz funda

| Adryan657 a răspuns:

Sa'ti cosi colegii de camera de cearceaf
sa bagi hartie intre degetele de la picioare si sa'i dai foc
sa'i machiezi
sa faci faza aia gen fa pipi ca vine trenu sau sa'i bagi mana in apa(sigur o sa faca pe el/ea
sa'i legi de pat

| Narcis196 a răspuns:

Fa fazele alea tari cu pasta de dinti sau imbatai fara sa stii la mine o mers amandouawinking