| medeea2008 a întrebat:

Vreau idei unde îmi pot tine ziua in Brașov, împlinesc 14 ani pe 29 Iunie și nu știu ce sa fac de ziua mea.

Răspuns Câştigător
| Mela1000 a răspuns:

Mergi cu prietenii la mall sau în centrul orașului. La mall le poti spune prietenilor că au 1 oră să ia cel mai bun cadou. Concurs între ei.

| medeea2008 explică (pentru Mela1000):

Ador mersi. Păcat ca nu am mai văzut atunci răspunsurile oricum idee f buna.Pana la urma am convins o pe mama sa îmi țin ziua acasa ne am uitat la un film am stat pe ome am făcut clătite o foat f fain

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la plaja cu prietenii, daca te lasa mama ta, bineinteles!

| Werrich a răspuns:

Poți sa mergi la Mall la sala de jocuri.

| burymeatmakeoutcreek a răspuns:

Poti merge la mall sau in centru. Eu mi-am tinut ziua in Coresi si am fost la film.