| crisbebe a întrebat:

Vreau in vacanta de vara sa citesc o carte interesanta captivanta dar vreau sa fie ieftina.
Ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Mie imi place Agatha Criistie chia e captivant

| ioana1704 a răspuns:

Sa mergi la biblioteca! doar o carte vrei sa citesti?

| Eduard a răspuns:

Incearca audio-books.
Incearca sa citeste 'The Name of the Wind' - Patrick Rothfuss, o trilogie fantasy, caruia multi ii atribuie ideea ca e o carte care combina seria 'Lord of the Rings' si 'Harry Potter'.

Foarte captivanta de altfel si consistenta. happy

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Poti sa mergi la BIBLIOTECA si sa ii sp bibliotecarei ce GEN de carte ai vrea : "AVENTURI" "COMEDII" etc. Si nu o sa te coste nimic. Sau poti sa mai cauti ceva de pe internet de acasa. A, si la biblioteca doar o sa te lase sa citesti un pic din ea. nu e grea alegerea. Si stii cum mai poti face? la sfarsitul fiecarei carti de LB.ROMANA este o pagina cu Carti pentru lecturra. Si poti sa iti alegi si de acolo una. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu big grin. Spor` la citit.

| Kittynika a răspuns:

In toata vacanta o carte?:-o omg
pai eu citesc intr-o singura zi si o carte de 500 de pagini
oh go on

| Lexiiii a răspuns:

Eu una zic ca daca te-ai apuca sa citesti Amurg, nici nu o sa mai lasi cartea din mana.Sau Jurnalele vampirilor.In general cartile de aventru sau cu vampiri, vrajitoare sau alceva sunt cele mai faine.
X.O.X.o :*

| GeorgeMariusIasi a răspuns:

"Alchimistul" - Paulo Coelho

| dendendenis a răspuns:

Pai mai bine inprumuti de la biblioteca! Si iti recomand cartea Cuore una foarte interesanta si cu multe aventuri. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audio books