| XCoryZ a întrebat:

Vreau niste carti frumoase pe care le-ati citit. Funda

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Am citit ''Tristetea de dinaintea plecarii'' de Vladimir Pustan. love struck love struck Am citit ''Fiicele Evei'' de Lynn Austin. love struck love struck Am citit si o carte super frumoasa din volumul cu Lola. Cartea care m-a fermecat cel mai tare a fost ''Lola-inima-de-leu'' de Isabel Abedi. Este o scriitoare care scrie foarte frumos! Fundita?

3 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti bune (... si frumoase... ) gasesti aici : http://www.cartidecitit.ro/Carti-Bune. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!

| elena_1329 a răspuns:

Pai eu am cititbig grinama cu camelii,Invitatie la vals, Castele, Grand Canaria... sper sa iti placa.

| bexboop808 a răspuns:

Eu iti dau doar o carte exemplu pentru ca doar aceea mi-a placut si cred ca si tie o sa-ti placa

Oliver Twist. este o poveste trista a unui copil orfan.

Sper sa-ti placa
Funda?