| SmoothCrimnalnr.1 a întrebat:

Vreau parole elicopter la underground si vc gta?

24 răspunsuri:
| death a răspuns:

Elicopterul din VC este pe casa negrului pe care-l omori, în Starfish Island. Însă trebuie să treci de misiunea aia ca să-l poţi găsi. Adică, trebuie să fie casa ta, că altfel nu poţi urca pe acoperiş. Şi mai este unul pe celălalt mal, în cartierul haitian, dar nu ştiu exact unde. Caută şi vei găsi. E în spatele unei case, pe o străduţă lăturalnică. Şi prin casă înţeleg dugheană.

| DoomNEzeu a răspuns:

Saracu baiat a nu a intrebat daca exista, ci ca vrea si el...hee hee

aaa si elicopteru nu il poti baga cu parola trebuie sa il gasestiwinking, dar nu mai stiu unde e

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Da de avion

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Da de avion da elicopter de toate vehiculile din joc.

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Criticule da-mi te rog parola de avion la vc plz te rog.

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Dati-mi parole la toate vehiculele mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am decat de avionsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hellvicenust e parola
merge incearco.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista paorle pentru avion sau elicopter in gta romania2, dati-mi si mie o parola de avion sau elicopter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este parola pentru avion hydra jumjet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ni stiou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este parola pentru elicopter il poti lua din downtown de pe politie sau de deasupra casei din downtown. mai este unu si in vercetti estate pe acoperis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se baga parolele? de la gta buguresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se baga parolele mwaaa? imi spune cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi atunci big grin tongue plss unde se baga parolele? d; a gta bucuresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi atunci big grin unse se baga parolele? la gta bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se baga parolele? de la gta buguresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We
imi zice cineva unde se baga parolele d la gta bucuresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vice city este elaground

| BlackPearl_7457 a răspuns:

Criticule? da-mi te rog parola de avion sau elicopter

| deeeeeeeeeaaa a răspuns:

Http://gta.jucatori.net/diverse/c-cheats/coduri-vice-city-pc-13.html aici. sunt mai multe parole pentru GTA... v-am pupat! :*:**:*