| Bendes a întrebat:

Vreau sa cant la chitara electrica si mi-sa recomandat chitara Epiphone Les Paul Junior si din cate am inteles poate veni insotita si de un simulator, dar pe mine ma intereseaza chitara.
Este buna? are un pret destul de Ok...
Vreau sa invat sa cand heavy metal si rock...

1 răspuns:
| Duucu a răspuns:

Pentru începători, chitara e buna.Așa am văzut eu în review-uri.Aici te ajută mai mult cineva care știe mai bine.
Eu îți spun doar că amplificatorul face sunetul mai bun sau mai prost.Degeaba iei chitară scumpă și amp prost. Știi povestea...