| andra5879 a întrebat:

Vreau sa creez un site cu manga yaoi traduse in romana. e cineva interesat sa faca parte din stafful unui site de manga yaoi? Caut traducatori, cleaneri, typesetteri etc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Ah... E cam tarziu, dar si eu as vrea laughing Mai e valabil?big grin

| Fvn a răspuns:

De ce tocmai YAOI?

| rain a răspuns:

Da. Astept mesaj de la tine. happy

| lolitagirl a răspuns:

Yaoi imi plac animeurile Yaoi... dar, am citit manga e interesanta ideea :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu exista un site yaoi romanesc - http://fanyaoi.com dar se pare ca nu mai exista, ii apartinea lui www.animezup.com daca vb cu un admin s ar putea sal inviati.
Si din cate stiu eu sunt multe persoane care traduc manga in romana chiar si yaoi.
http://romanga.5com.ro/
www.mangazup.com/ - incearca aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nevoie de traducatori japoneza-romana cauta-ma
id:yanagi2601

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Eu sunt interesant.