| tancuta a întrebat:

Vreau sa cumpar online un bilet de avion pentru o prietena. in site imi spune ca pot sa cumpar biletul cu cardul. pot sa cumpar cu cardul meu biletul care este pe numele ei? multumesc.

1 răspuns:
| vica_6659 a răspuns:

Eu cred ca cu cardul tau nu poti sa ii cumperi prietenei tale bilet de avion dar am eu o solutie cere cardul ei spunind ca vrei sa te uiti putin la el apoi pune-l repede in buzunar ca ea sa nu vada si dupa aia incepi sa vorbesti despre ceva romantic.