| SooJin a întrebat:

Vreau sa desenez ceva anime, imi puteti da exemple?

Răspuns Câştigător
| DyanneDyyD15 a răspuns:

Poti sa creezi un fel de povesti. Daca te pricepi la desen inseamna ca ai si imaginatie. Fa o poveste sau ia un moment al vietii tale si tansformal intr-o poveste, cu personaje care iti seamana sau cum ai vrea tu sa arati. eu asta fac cand ma plictisesc.

1 răspuns:
| Ho1 a răspuns:

"Londo's drawings " https://www.facebook.com/Londonsdrawings
prietena mea deseneaza anime fff nice ...si aceeasta pagina am facut-o pentru ea. Poate iti gasesti inspiratia? fundulitza?