| stefytzasmekerytza a întrebat:

Vreau sa editez o poza cu mine in care sa para ca stau langa cineva(o vedeta sau ceva in genul asta).Cum fac asta?

13 răspunsuri:
| MishelleArt a răspuns:

Cu photoshop. Poftim aici photoshop online: http://www.tubefun4.com/c/photoshop-online.htm

| DOC449 a răspuns:

Cel mai ok program ar fi photoshop-ul dar iti trebuie ceva cunostinte pentru a face asta. Pentru inceput cauta pe google tutorial cum sa decupezi o persoana, apoi restul va fi usor... doar sa iei poza decupata cu tine si sa o pui langa vedeta care vrei...ar mai fi si alte detalii dar gaseste pe cineva priceput, bafta!

| Florin_Buta_1989 a răspuns:

Folosesti photoshop happy

| Narcisa_Ionela_1988 a răspuns:

Stefan banica

| Drifter_Narcis_1985 a răspuns:

Cum fac poza

| Drifter_Narcis_1985 a răspuns:

Poza cu Alex velea

| Adam_Sorin_1985 a răspuns:

Crudu

| Dumitriu_Adrian_1990 a răspuns:

Vreau sa fac o poza si apara langa mine o vedeta

| MondialulSaban a răspuns:

Vreau sa editez o poza cu mine în care sa para ca stau lângă cineva (o vedeta sau ceva în genu asta.) Cum sa fac asta?

| Malai_Mare_Sorinel_1961 a răspuns:

Vreau o poza alături de altcineva

| Bianca_Petra_1980 a răspuns:

Super aplicatie!