| Shane a întrebat:

Vreau sa imi creez un blog..mai exact unul tumblr. Aveti idei de teme sau ce poze as putea pune?
Funda

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai bine sa folosesti www.ucoz.ro - iti ofera mult mai multe posibilitati.

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Salut.Am observat ca cele mai vizualizate bloguri sunt cele pentru adolescenti. Daca esti fata ai putea da sfaturi de make-up, tinute de scoala/petrecere/excursie/Malll..etc,sau daca te pricepi la canto sfaturi pentru incepatoare, sau trucuri pentru dinti mai albi/gene mai lungi, chestii din astea.Sau sfaturi pentru feltele care vor sa isi faca prieten si nu stiu cum sa se comporte cu el, sau sfaturi pentru felele care nu au inredere in ele sau sfaturi de slabit/exercitii fizice sau metode de a invata mai bine la scoala, metode de copiat, metode de agatat baieti...stii tu.Chestii din astea! Bafta! :*:*:*:*