| SnicK a întrebat:

Vreau sa imi iau de la eMag cand ma duc in cluj un SAMSUNG S5230 dar mama a spus ca a vorbit cu un vecin si a spus ca pe langa aia 5 milioane care costa telefonul mai trebuie nu stiu ce taxa pe an/luna pentru "ASIGURARE" care costa 10 euro luna/an (nu am retinut) iar aici intervin eu, cum adica? ce asigurare?
Am inteles ca e garantie ca in caz ca mi se defecteaza telefonul mi-l repara, dar asigurare? pai daca as da 10 euro pe Luna, intr-un an as plati telefonul iarasi cu banii aia.
Poate la masina se face asigurare... dar la telefon? o_O?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nicio taxa.Telefonul e la liber la pretul asta. ce taxa sa fie?laughing

2 răspunsuri:
| SnicK explică:

Cu 5 milioane E PE Libeeeeeeeeeeeeer!

| tedi90 a răspuns:

Este plata abonamentului. Care poate sa fie oricat, depinde cum ti-l alegi tu.