| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon care sa filmeze cat mai clar si sa faca poze clare, dar sa se auda si tare... m-am gandit la Nokia 6234, cat costa la abonament VODAFOne, voi ce-i care il aveti, sunteti multumiti de el?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si eu am tot Nokia, toate telefoanele care le-am avut au fost Nokia si am fost multumit de ele. Asta care il am acum are camera de 2 megapixel si face poze si filme clare.

| Andreea9222 a răspuns:

Eu am Nokia 6234 si da sunt multumita de el:1)in primul rand fata de celalalt tel pe care l-am avut, la 6234 se aude mult mai tare 2)pentru partea cu pozele si video sunt destul de multumita, nici nu face poze rele dar nici de o claritate iesite din comun(da' totusi is clare...are camera de doar 2) pentru ce poze fac eu ii bun, nu stiu daca si pentru tine. Sper ca ti-am fost de ajutor... fundita big grin?

| pUpSiQQQQ a răspuns:

Eu am LG KC910 renoir, tuch screen are camera de 8 mpx, si cinta tare si foarte clar.Sunt foarte multumita de el

| pUpSiQQQQ a răspuns:

Dar o prietena de-a mea are Nokia 6234...nu stiu de la inceput ii placea foarte mult acum vrea sa-si i-a altceva il are de aproape 2 luni.Care ti l-am scris ca este a-l meu este un telefon super, nu am avut niciodata probleme cu el, dar si costa.