| zalisa a întrebat:

Vreau sa imi schimb poza de profil si nu merge. Dau si imi apare ca e schimbata dar cand dau vizualizare profil imi apare aia veche. Cum pot sa o schimb?big grinbig grinbig grin

5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Ai rabdare...

| hamsterx a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. ea de fapt e schimbata, dar o sa-ti apara mai tarziu. te pup:*

| NimeniAlta a răspuns:

Trebuie sa ai rabdarehee hee O sa se schimbe ea peste 15 minute sau chiar mai devremehappy

| zalisa explică:

Multumescbig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa apara putin mai tarziu, stai linistitawinking. Maine cel tarziu va putea fi vizibilawinking.