| Gandacelu a întrebat:

Vreau sa incep un caracter nou pe metin2 dar nu stiu ce sa aleg la fete ca vreau una si frumoasa da sa fie si caracter bun... m-am saturat de samance ele se exclud...mersi

Răspuns Câştigător
| Aishaa a răspuns:

Ninja sunt frumoase.in special cele cu armura de 66

6 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna
incearca razboinica sau ninja sunt cele mai bunewinking

| VadMelodii a răspuns:

Samanca e cea mai frumoasa si fa-ti-o cu buffwinkingca iti da viata singura petnru nume sincer nu am nici o idee sad

| mariusrap a răspuns:

Si frumoasa? vreilaughing fa-ti ninja arc si ii pui freza dp site si ii si buna si frumoasawinking

| GhostAlin a răspuns:

Incearca sura nu sunt asa frumoase dar sunt puternicewinking

| biboO a răspuns:

Hmm parerea mea fate tot samanca la lvl mare rupi zic de (100-125) acum depinde ce metin ai ca nu la toate poti ajunce la un lvl asa mare pai... daca tot intrebarea era fara samance zic tot ninja sunt dragutehappy

| FullSp3ed a răspuns:

Razboinica... baga id : love_money09