| sirasap a întrebat:

Vreau sa ma duc la munte cu prietena dar nu stiu unde am niste idei dar 100 % nu stiu... gen Brasov, predeal, busteni si nu stiu unde e mai frumos voi ce spuneti

4 răspunsuri:
| littleladybug a răspuns:

Brasov...ai ce vizita, sunt cafenele, poti merge in Poiana, in concluzie este foarte frumos!

| BiuL a răspuns:

Snagov. sau poiana Brasov ooh sau predeal. busteni nu e asa frumos dar e mai ieftin.

| Braunion a răspuns:

Eu spun ca sunt n zone montane in Romania mai frumoase decat Valea Prahovei si cu mult mai libere. Ti-o spune cineva care a vazut peste 80% din Romania.

| sirasap explică:

Greu e sa pleci undeva cred ca voi alege intre Brasov sau Predeal va multumesc pentru raspunsurile de pana acum