| Adriana_5358 a întrebat:

Vreau sa merg intr-o vacanta la mare.imi puteti spune unde este mai frumos asnul acesta? In ce statziune?

Răspuns Câştigător
| Sombrero a răspuns:

Eu ti` as recomanda Mamaia (in aceasta statiune merg de vreo 5 ani). Ca atractii turistice pot preciza: Aqua Magic (parcul de distractii acvatic), Cazino (in centru), Ceasul din Zona Cazino (din fata Cazinoului), Telegondola si Fantana din zona Cazino. Ai la dispozitie diferite restaurante, terase, cluburi. Poti gasi cu usurinta hoteluri cu preturi acceptabile, bune, insa si hoteluri mai pretentioase (cu preturi mai mari, dar nu exagerate). De ceva timp, eu optez pentru Mamaia, pentru ca este o statiune moderna, curata si pentru toate varstele.

3 răspunsuri:
| DianaAndra1 a răspuns:

Costinesti, daca vrei distractie, baieti, plaja faina.
Eforie Sud, daca vrei sa te relaxezi, sa gasesti preturi bune. Vacanta placuta!

| GEORGY_4531 a răspuns:

Buna! sincera sa fiu cea mai frumoasa statiune si cea mai curata plaja este in eforie nord, acolo ma duc mereu am fost timpt de 4 ani la rand numai acolo e superrrr taree! sper ca te-am ajutat. funda?

| Andreea_1684 a răspuns:

In euforie e cel mai frumos, merita