| BenjaminFranklin a întrebat:

Vreau sa merg pana la Cluj din Suceava, dar nu stiu cat costa un pret cu reducere pentru elev la autobuz. Am vazut ca la tren trebuie sa dai 53 de lei, asta inseamna ca nu am reducere 50%, asa ca vreau sa stiu cat costa un pret cu reducere la autogara.

Răspuns Câştigător
| 221345290 a răspuns:

Buna, poti sa iti faci abonament special ca sa nu iti mai cumperi bilet sau altceva, dar abonamentul poate costa diferit de ex sunt abonamente la 100 lei dar sunt si la 50, 80, 90 de lei
sper ca te-am ajutat
bye laughing))))))))