| Florin199221 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un ceas elegant care sa aiba curea de piele, dar sunt c-am slabut si asi vrea sa stiu daca imi sta fix pe mana.
Ce vreau eu sa stiu, este daca aveti ceasuri de genu va rog sa masurati distanta de la catarama, pana la prima gaura si sa-mi spuneti cat este.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Nu sunt toate curelele la fel, ca in cazul celor de pantaloni happy cel mai bine probezi la magazin si vezi cum iti vine, eventual daca e cazul mai poti face tu o gaura unde ai nevoie. si eu prefer curelele de piele si de multe ori mi s epunea pata pe cate o curea chiar daca nu avea gaurile cum trebuie imi faceam eu o gaura unde aveam nevoie.

1 răspuns:
| Zabbyel a răspuns:

laughing daca esti slabuţ in mânuţe o sa arati fix ca dracul laughing cu el pe mână...
or sa inceapa comenturile "băh" care e mai greu ceasul sau tu(mana ta)? si altele rolling on the floor